Očná Optika – PESO je malá rodinná optika s takmer 30 ročnou tradíciou.

V našom širokom spektre značiek si nájde svoje nové okuliare každý. Luxusné rámy, detské dioptrické okuliare, slnečné rámy a bohaté príslušenstvo s doplnkami. Zastavte sa, poskytneme vám prvotriedne produkty, špičkový servis a krásne darčeky k novým rámom pre vás aj vašich najmenších.

KONTAKTUJTE NÁS

NAŠE POSLANIE

Zrak je jedným z najdôležitejších zmyslov, preto nám záleží na jeho kvalite. Naši odborníci sú vám k dispozícii a radi vám poradia pri výbere dioptrických skiel a rámov, slnečných okuliarov a kontaktných šošoviek. Samozrejmosťou je vyšetrenie zraku naším diplomovaným optometristom.

Všetky produkty, ktoré u nás ponúkame, starostlivo vyberáme, aby spĺňali tie najvyššie zdravotné a kvalitatívne požiadavky a zárovň boli funkčné, moderné a cenovo dostupné.

Okrem nadštandardnej odbornej starostlivosti u nás vždy nájdete aj pomoc s drobnosťami, ktoré pri nosení okuliarov postretnú asi každého. Na počkanie vám nastavíme rám, dotiahneme skrutky či vyčistíme okuliare ultrazvukom.

V našej Očnej Optike – PESO preferujeme individuálny prístup.

Či hľadáte poradenstvo, široký výber kvalitných okuliarov, sklá prispôsobené vašim potrebám, pomoc s výberom kontaktných šošoviek alebo moderné modely rámov, sme tu pre vás a na základe dlhoročných skúseností vám radi pomôžeme.

 

RÝCHLOSŤ A ÚSTRETOVOSŤ

Našou prioritou je spokojnosť našich zákaznikov. Vážime si vás čas, a tak reklamácie riešime na počkanie, kedy meníme kus za kus.

Na vybrané rámy ponúkame predĺženú záruku až na 3 roky.

 

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU

POVEDALI O NÁS
edita
Ďakujem za krásne okuliare a aj zmeranie zraku 🙂 Oceňujem službu doživotného bezplatného servisu, keďže mi po čase okuliare treba dotiahnuť, aby stále sedeli presne a pohodlne.

Edit

Moderná optika, široká ponuka a skvelý promtný personál ochotný poradiť. Len tak ďalej. Určite odporúčam 👍

Slavomír

Ochotny personal, velky vyber tovaru plus aj doplnkov k okuliarom a hlavne vyborne ceny🙂 okuliare viete mat hotove na pockanie a pre mna velke plus detsky kutik. Nasmu drobcovi sa velmi pacil a kresielko bolo naj. Takze len vrelo odporucam!

Dušana

Veľký výber rámov, perfektný priestor a personál sa o vás milo postará. Rýchle služby, milý a profesionálny prístup personálu 👌👌👌

Simona

Back to Top